شرکت ما

اکسیرسازان برنا

تاسیس شرکت
متعاقب چند دهه تجربه موفق فامیلی در زمینه پخش، عمده فروشی و تولید و تعمیرات تجهیزات و دستگاههای پزشکی و بیمارستانی، بر آن شدیم تا بطور مستقیم در زمینه واردات اقلام مورد نیاز با برندثبت شده و مورد اعتماداکسیر نیز فعالیت نمائیم. بدین ترتیب شرکت اکسیرسازان با نگاهی آینده نگر فعالیت رسمی خود را شروع کرد تا نیازهای شبکه پخش از پیش سازمان داده شده و نیز قطعات و مواد مورد نیاز بخش تولیدی و پخش خود را مدرن ترین تجهیزات و در سطح تکنولوژی جهانی تامین نماید.

 • شرکت در کلیه نمایشگاههای معتبر تجهیزات پزشکی در تهران و شهرستانها
 • اشتراک گذاشتن ایده ها و تجربه ها
 • واردات و گرفتن نمایندگیهای معتبر خارجی
 • شرکت در نمایشگاههای معتبر جهانی
 • استفاده از مشاورین با تجربه در امور واردات
مشاهده خدمات ما

مردم درباره ما چه می گویند؟

اکسیرسازان برنا

بهترین ویژگی های شرکت ما

واحد خدمات پس از فروش شرکت اکسیرسازان برنا ، با تاکید بر جلب رضایت و وفاداری مشتریان محترم و با گردآوری بهترین ترکیب از نیروهای متخصص و همچنین ابزار و وسایل پیشرفته ، اقدام به ارائه مطلوب و سریع خدمات و پشتیبانی فنی در زمینه های مختلف به شرح زیر می نماید :

 • تهیه امکانات و اقدامات قبل از نصب و راه اندازی دستگاه های پزشکی و اعلام شرایط به مراکز درمانی .
 • نصب و راه اندازی تجهیزات پزشکی و انجام تست های پذیرش .
 • ارائه آموزش های کاربری و فنی به کادر پزشکی و نیروهای فنی مراکز درمانی در مورد نحوه استفاده ایمن ، صحیح و بهینه از دستگاه های پزشکی تحت پوشش .
 • ارائه مشاوره تلفنی و رفع اشکالات کاربری و فنی دستگاه های پزشکی تحت پوشش از راه دور .
 • بررسی نیازهای قطعات یدکی مورد نیاز دستگاه های پزشکی و اقدام جهت تهیه با هماهنگی مدیریت شرکت از کمپانی های سازنده .
 • تعمیر و رفع اشکال دستگاه های تحت پوشش شرکت در کوتاه ترین زمان .
 • ارائه سمینارهای علمی و آموزشی و تخصصی در صورت نیاز در کلیه مراکز درمانی کشور .

واردات و گرفتن نمایندگیهای معتبر خارجی

شرکت در نمایشگاههای معتبر جهانی مدیکا آلمان، عرب هلث امارات و CMEF چین

استفاده از مشاورین با تجربه در امور واردات و بازرگانی خارجی

 • شرکت کاو آلمان
 • سکوئل آمریکا
 • گراند هلث کایر تایوان
 • لانگفیان چین
 • ساندوی چین
 • BMC چین
 • و….

این شرکت مفتاخر است اعلام دارد در کلیه نمایشگاههای معتبر تجهیزات پزشکی در تهران و شهرستانها شرکت می کند

میثم مشایخی

میثم مشایخی

مدیر عامل
806

باشگاه مشتریان

50

تنوع محصول

150

افزایش سالیانه مشتریان

12

شرکت های بین المللی شریک

منشور ارزشی

اکسیرسازان برنا

از آنجایی که رسالت اصلی هر شرکتی، ارائه خدمات یا محصولات به مشتریان میباشد لذا شرکت اکسیرسازان با این رویکرد قوانین خود را در چهار سطح :‌ مشتری ، شرکت ، جامعه و محیط زیست بنا نهاده و همواره در راستای تحقق ارزش های خود گام برداشته است.

 1. سطح اول مشتری است، بدین معنا که مشتریان ما، مدیران ارشد ما هستند و قوانین شرکت پیرو رضایت و خواسته های ایشان جاری و ساری خواهد شد. صداقت با مشتری اولین گام در جهت ارج نهادن به جایگاه مشتریست که در این حوزه پرسنل شرکت اکسیرسازان موظفند اصول اخلاقی از جمله صداقت را سرلوحه گفتار خود قرار دهند.
  احترام به حقوق مشتری همواره نسبت به حقوق شرکت و پرسنل آن مقدم است و در شرایط برابر حقوق مشتری اولویت رفتار و تصمیمات پرسنل خواهد بود.ارزش نهادن به وقت مشتری بدین معناست که رفع نیاز مشتری باید در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد. در این راستا شرکت اکسیرسازان تمام زیر ساخت های لازم مانند نرم افزارهای CRM و ERP را مورد استفاده قرار داده تا این امر محقق گردد و این تلاش همواره ادامه دار خواهد بود.
  خوش رویی و تکریم ارباب رجوع به معنای واقعی و در عمل یکی از آموزش های اولیه پرسنل است که از پایین ترین سطح تا مدیران ارشد اجرا میشود.
  تلاش برای جلب رضایت مشتری در چهارچوب موازین قانونی و اخلاقی آخرین جزء اصول مشتری مداریست و بطور کلی پرسنل را موظف میکند بدون نیاز به بخش نامه یا قوانین از قبل تعیین شده در جهت جلب رضایت مشتری از تمام ابزارها و اختیارات خود استفاده کنند.
 2. سطح دوم شرکت است، بدین معنا که پرسنل در قبال تحقق اهداف شرکت مسئول و موظف به رعایت قوانینند.مسئولیت پذیری باید در فرهنگ تک تک اعضا نهادینه شود و این امر با تمرین و ممارست محقق خواهد شد.اندیشه، نوآوری و به روز بودن از وظایف پرسنل است و موظفند خود را با شرایط زمان وفق داده تا نیازهای مشتری را بهتر درک کنند.ایجاد روابط دوستانه و صمیمی از اصول اولیه در استخدام پرسنل شرکت اکسیرسازان میباشد و همه ی اعضا در حفظ و نگهداری این فرهنگ میبایست کوشا باشند.انجام کار تیمی باید بر انجام انفرادی کارها اولویت داشته باشد.
  تلاش در جهت پیشرفت و پیشتاز بودن در صنعت تجهیزات پزشکی و سلامت به عنوان یک آرمان و هدف مسیر راه ما را نشان داده سعی در محقق نمودن آن یک رفتار همیشگی است.
 3. سطح سوم جامعه است، بدین معنا که ما در قبال جامعه خود مسئولیم و اصلاح هرجامعه ممکن نخواهد بود مگر با اصلاح تمام افراد و اجزای آن.تلاش در جهت کارآفرینی و اشتغال زمانی محقق خواهد شد که اهداف شرکت به درستی محقق شوند و روند پیشرفت شرکت همواره صعودی باشد. در این صورت امکان ایجاد اشتغال و ارزش افزوده برای افراد بیشتری فراهم خواهد شد.شفاف سازی مالی و ارائه به موقع مالیات یکی از اصول شرکت اکسیرسازان میباشد و سابقه ما موکد این موضوع میباشد.تخصیص قسمتی از درآمد شرکت به امور خیریه هر ساله در شرکت اکسیرسازان محقق میشود و این امر باعث افتخار ماست تا گام بسیار کوچکی در جهت رفع مشکل نیازمندان و کودکان بی سرپرست داشته باشیم.
  ارتقای سطح سلامت جامعه وظیفه ماست و در این راستا سعی بر آن داریم تا محصولاتی را انتخاب و به بازار عرضه کنیم که این هدف را محقق سازند.
 4. سطح چهارم محیط زیست است، به این دلیل که حفظ محیط زیست مهمترین نیاز بشر در جهان امروز است و هر انسانی بنا به توان خود موظف است در این راستا گام هایی بردارداستفاده از تبلیغات غیر کاغذی اولین و ساده ترین کاری است که هر سازمان و موسسه ای میتواند آن را اجرایی کند و نهایتا به استفاده کمتر از کاغذ منجر خواهد شد. اکسیرسازان مفتخر است تبلیغات خود را در فضای مجازی و بصورت الکترونیکی ارائه داده و ارسال کاتالوگ ها نیز توسط نرم آفزارهای اجتماعی نظیر تلگرام، واتس آپ و اینستاگرام خواهند بود.معرفی تجهیزات سازگار با محیط زیست بدین معناست که در انتخاب محصولی که به بازار ارائه میکنیم یکی از شاخص هایی که بررسی میشود سازگاری آن دستگاه یا وسیله با محیط زیست است. و در غیر این صورت از عرضه و فروش آن جلوگیری خواهد شد.صرفه جویی در راستای مصرف بهینه منابع ملی و منابع شرکت همواره مد نظر پرسنل و مدیران ما میباشد.
  تلاش در جهت الکترونیکی شدن فرایندهای کاری جزئی از پیشرفت های کاری ماست و سعی برآن داریم تا کلیه مراحل سفارش گذاری و تحویل کالا و همچنین امور اداری موجود را غیر حضوری و بصورت الکترونیکی رفع و رجوع کنیم.

شرکت

√ مسئولیت پذیری پرسنل
√ اندیشه، نواوری و به روز بودن پرسنل
√ ایجاد روابط سالم و دوستانه با همکاران
√ انجام کار تیمی برای پیشبرد اهداف شرکت
√ تلاش در جهت پیشرفت و پیشتاز بودن در صنعت آزمایشگاهی و کنترل کیفیت

مشتری

√ صداقت با مشتری
√ احترام به حقوق مشتری
√ ارزش نهادن به وقت مشتری
√ خوش رویی و تکریم ارباب رجوع
√ تلاش برای جلب رضایت مشتری در چهارچوب موازین

محیط زیست

√ استفاده از تبلیغات غیر کاغذی
√ معرفی تجهیزات سازگار با محیط زیست
√ صرفه جویی در راستای استفاده بهینه از منابع
√ تلاش در جهت الکترونیکی شدن فرآیند های کاری

جامعه

√ تلاش در جهت کارآفرینی و ایجاد اشتغال
√ شفاف سازی مالی و پرداخت به موقع مالیات
√ تخصیص قسمتی از درآمد شرکت به امور خیریه
√ تلاش برای ارتقای سطح سلامت جامعه با ارائه تجهیزات با کیفیت و مناسب

مشتریان ما

اکسیرسازان برنا